Caterham Slovakia

VII. Racing Day - Slovakia Ring pre verejnosť

Jeden deň, dva preteky a mnoho 30 minutových voľných jázd a tréningov.

 

V piatok 12. augusta má okruh Slovakia Ring na programe druhý tohtoročný a celkovo siedmy Racing Day. Presne ako hovorí meno akcie, podujatie dá jazdcom možnosť na okruhu nie len jazdiť, ale aj súťažiť. A to hneď v dvoch samostatných pretekoch na najdlhšej verzii 4, ktorá má bez mála 6 kilometrov a je takmer najdlhším okruhom v Európe.

 

Okrem celodenných voľných jázd v polhodinových intervaloch v čase od 9:00 h sú počas dňa na programe aj dva samostatné preteky. Samozrejme, zúčastniť, či zapojiť sa do nich môže každý jazdec úplne dobrovoľne. Preteky nie sú povinné, ani nevyhnutné. Prvé hodinové preteky sa volajú Artbauer Trophy. Tým predchádza plnohodnotná kvalifikácia. Jazdia sa klasickým okruhovým štýlom - pevný štart a prvý v cieli vyhráva. Druhá súťaž je Racing Day Cup. Jazdí sa v čase od 18:00 do 20:00 h formou kvalifikácie, teda najlepšieho času na jedno kolo. Info o pravidlách, rozdelení do kategórií ale aj fotogalérie z predošlých RacingDay nájdete na www.racingday.sk Na tejto adrese je zároveň vhodné registrovať sa, vytvoriť si profil jazdca a pridať foto svojho auta. Okrem trofejí pre troch najrýchlejších jazdcov v každej kategórii každý účastník získa energetický nápoj Hell a 20% zľavovú poukážku do autoumyvárky Bulldog.

 

Transpondér na meranie časov je súčasťou každého vstupu na trať. Klienti Caterham Slovakia majú na celodenné štartovné v RacingDay zľavu až 40%. Jazdci seriálu AZ pneu AutoSlalom zas dostávajú 20 € bonus na 130 € štartovné do večerného RacingDay Cup v čase od 18:00 do 20:00 h. Je to nepochybne lákavá možnosť ako aktívne stráviť piatkový deň a podvečer plný adrenalínu a ostrého, no bezpečného šoférovania.

Partnermi VII. RacingDay sú: Tempus, Allianz, Caterham-Slovakia a Hell Energy Drink.

Viac info na www.racingday.sk


9. 8. 2011

Späť na články

Predajca:

Rotos Racing s.r.o.

Telefón:
+421 2 4487 2669

Mobil:
+421 903 778 248

e-mail:
caterham@caterham-slovakia.sk

Odoberať správy a novinky