Caterham Slovakia

Jarné novinky

Po dlhej zime sa Vám opäť hlásime s novinkami z dielne Caterham. Každý fanúšik našej značky istotne spozoroval štart Caterham F1 Teamu v 1. Lige svetového motoršportu – seriály F1. Teamu prajeme touto cestou veľa úspechov v premiérovej sezóne a pevne veríme, že časom sa dostavia aj očakávané úspechy.

 

Počas zimy sa udiali zmeny, ktoré ovplyvnili aj samotných dealerov a importérov. Prvou a najmarkantnejšou zmenou je nová firemná identita po vzore Caterham F1 Teamu. Naša stránka prešla rovnako povinným redizajnom, spoločne s Facebook a Youtube profilom. Plány do budúcnosti su veľmi optimistické. V nasledujúcich piatich rokoch plánuje Caterham klásť ešte väčší dôraz na motoršport a vývoj nových modelov ( SP300R Lola, Caterham motokáry – 2013, nová modelová rada konkurujúca Lotusu Exige - 2014).

 

Naša spoločnosť Rotos Racing získala v uplynulých mesiacoch dôležitých partnerov o ktorých by sme Vám radi podali krátky report.

 

Dlhodobým partnerom značky Caterham je značka špičkovej britskej autokozmetiky Autoglym. Autoglym ponúka kompletnú škálu produktov na údržbu, ochranu a zkrášľovanie Vášho vozidla. Kompletnú ponuku produktov nájdete v našom showroome na Račianskej 184 v Bratislave.  

 

Náš športovo zameraný model Superlight R300 prešiel rukami teamu spoločnosti MMRacing. Na optimalizáciu riadiacej jednotky sme si vybrali partnera s dlhoročnými skúsenosťami a musíme povedať, že sme si vybrali správne. Pre našich zákazníkov vieme sprostredkovať partnerské ceny nielen na úpravy riadiacich jednotiek ale i na ostatné služby, ktoré firma MMRacing poskytuje.

 

Správa o otvorení novej motokárovej haly v Bratislave potešila nielen motoristickú obec ale aj širokú verejnosť. Kartone Aréna je projekt modernej motokárovej haly so špičkovým vybavením a traťou postavenou profesionálmi. Hala sa teší čoraz väčšiemu záujmu a my teamu Kartone veľmi fandíme. V zimných mesiacoch ste mohli obdivovať náš čierny Caterham CSR 175 práve v týchto priestoroch.

 

V našom showroome pribudli taktiež stojany s diskami renomovanej značky OZ Racing. Kvalitné disky talianskeho výrobcu netreba veľmi predstavovať. V motoršporte pôsobia už niekoľko desaťročí a tieto dlhoročné skúsenosti sú zárukou prvotriednej kvality.

 

Našich partnerov nájdete v spodnej časti stránky aj s odkazmi na ich domáce webstránky. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte konktaktovať. Tešíme sa na Vašu návštevu !

24. 4. 2012

Späť na články

Predajca:

Rotos Racing s.r.o.

Telefón:
+421 2 4487 2669

Mobil:
+421 903 778 248

e-mail:
caterham@caterham-slovakia.sk

Odoberať správy a novinky